Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mario2/domains/bestconsulting.pl/public_html/inc/connect.php on line 7
Sobota, 19 października 2019 

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej!

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli BEST CHOICE CONSULTING wpisaną w 2008 roku na listę Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Specjalizujemy się w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli, rad pedagogicznych, dyrektorów oraz osób zarządzających placówkami oświatowymi zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Zapewniamy pełną obsługę i organizację szkoleń, wykwalifikowanych wykładowców stosujących niestandardowe metody nauczania, dodatkowe pomoce multimedialne, materiały szkoleniowe.

Staramy się spełniać wszystkie wymagania naszych klientów, dlatego czas, miejsce i temat szkoleń, a także wysokość i sposób regulowania należności dostosowujemy do Państwa możliwości i potrzeb. Aby zminimalizować niedogodności związane z dojazdami na szkolenia, możemy je zorganizować w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania albo na terenie placówki oświatowej, w której pracujecie. Każdy z uczestników kursu otrzymuje stosowny certyfikat świadczący o jego ukończeniu.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta spotka się z Państwa strony z żywym zainteresowaniem, ponieważ każda inicjatywa umożliwiająca podnoszenie kwalifikacji zawodowych, nabycie nowych umiejętności czy rozwijanie zainteresowań nie tylko zapewnia osobistą satysfakcję, ale również ma ogromny wpływ na podnoszenie poziomu nauczania w placówkach oświatowych, w których Państwo pracujecie, a w konsekwencji na wykształcenie i rozwój intelektualny młodego pokolenia.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszych szkoleń (szczegóły w zakładce SZKOLENIA), a na pewno znajdziecie Państwo temat odpowiadający Waszym zainteresowaniom i potrzebom. Czekamy również na propozycje oraz liczymy na owocną i miłą współpracę.

Maria Marcińska, dyrektor


Kontakt
Niepubliczna Placówka
Doskonalenia Nauczycieli
BEST CHOICE CONSULTING

80-177 GDAŃSK
ul. Storczykowa 7d/2
tel 58 686 33 11
tel. 607 05 37 47
biuro@bestchoice.com.pl

Archiwum